Телефони:
(495) 111-11-11
(495) 111-11-11
Місто на долонях » Новини » У Могилеві-Подільському з’явився "Прозорий офіс" на колесах

У Могилеві-Подільському з’явився "Прозорий офіс" на колесах

28 листопад 2019, Четвер
1 198
0
Як повідомляє сайт міської ради, 28 листопада у Могилеві-Подільському відбулись урочистості з нагоди отримання нового мобільного Центру надання адміністративних послуг.

Мобільний центр надання адміністративних послуг – це спеціальне авто, повністю облаштоване для двох адміністраторів та трьох відвідувачів, яке працює в форматі повноцінного офісу ЦНАП та надає послуги у форматі «єдиного вікна» безпосередньо в селищах та селах. «ЦНАП на колесах» також обладнаний мобільною валізою для отримання послуг вдома та пандусом для обслуговування осіб з інвалідністю.
Раніше мешканцям віддалених сіл та селищ району доводилось долати близько 30км до центру району, щоб отримати необхідні послуги, такі як реєстрація народження, речових прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, соціальні та пенсійні послуги. Тепер всі ці процедури можна буде зробити не полишаючи свого населеного пункту.

Тепер мобільний ЦНАП виїздитиме у села за графіком, відповідно до укладених з сільрадами угодами обслуговування.

В урочистостях брали участь: представники міської ради на чолі з міським головою Петром Бровко, Петро Макаренко- регіональний координатор Програми «U-LEAD з Європою», радник Центру Розвитку Місцевого Самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Віталій Швець, громадськість.

До слова запрошувалися Петро Макаренко, регіональний координаторПрограми «U-LEADз Європою»:«Ми раді, що завдяки партнерству та плідній співпраці з містом Могилів-Подільський, понад 60 тисяч мешканців отримали доступ до якісних та комфортних адміністративних послуг, навіть у найвіддаленіших куточках району. Я вірю, що новий мобільний ЦНАП, а також модернізований стаціонарний ЦНАП, створять ефективну систему надання послуг і відтепер кожен мешканець зможе отримати всі необхідні послуги».

Петро Бровко, Могилів-Подільський міський голова,висловив подяку партнерам: «Завдяки співпраці з Програмою наша громада отримала сучасний та комфортний мобільний центр надання адміністративних послуг, в якому жителі нашої громади можуть отримати послуги зручно та якісно. Я впевнений, що наша громада продемонструє чудові результати і ми продовжимо розширювати перелік послуг, який надає мобільний ЦНАП, та територію їх надання».
Обсудить

Читайте также:

Додати комментар
Коментарі (0)
Коментувати
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Партнери