Могилів-Подільський може опинитись без опалення

Серед міст, у яких можуть виникнути проблеми, якщо Україна й Росія не підпишуть новий контракт про транзит газу, опинився Могилів-Подільський.
Настільки реальні загрози змерзнути?
Читати новину

Архіпастирський візит до Сонячного


6 грудня 2019 року на запрошення релігійної громади с. Сонячне Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до храму Св. блг. кн. Олександра Невського с. Сонячне Могилів-Подільського благочиння.
Читати новину

У Могилеві-Подільському з’явився "Прозорий офіс" на колесах

Мобільний центр надання адміністративних послуг – це спеціальне авто, повністю облаштоване для двох адміністраторів та трьох відвідувачів, яке працює в форматі повноцінного офісу ЦНАП та надає послуги у форматі «єдиного вікна» безпосередньо в селищах та селах. «ЦНАП на колесах» також обладнаний мобільною валізою для отримання послуг вдома та пандусом для обслуговування осіб з інвалідністю.
Читати новину

Могилів-Подільський консервний завод


Могилів-Подільський консервний завод -  одне з небагатьох переробних на Вінниччині, яке працює з радянських часів у стабільному режимі. Збережено  спеціалізацію - виготовлення консервованих овочів і фруктів, соків, джемів. Виробництво продукції  налагоджено відповідно до сучасних стандартів, зокрема міжнародних. Та європейські ринки практично недоступні через мізерну квоту на експорт.
Читати новину